Dar Planetě od našich deváťáků

1. 7. 2024

Naši úžasní deváťáci se rozloučili se školou stylově!
Jako památku na svá léta strávená v naší Montessori škole se rozhodli vyrobit pro nás všechny krásný stůl s lavičkami. Od návrhu až po realizaci to byl jejich vlastní projekt, který perfektně vystihuje ducha Montessori vzdělávání – učení se praxí a vlastní iniciativou.
Několik týdnů pilně pracovali pod vedením našeho Pepy. Sami si navrhli design, vybrali materiály, měřili, řezali, brousili a montovali. Výsledkem je nádherný bytelný set, který bude zdobit naši školní zahradu po mnoho let.
Jsme na naše deváťáky nesmírně hrdí. Nejen že po sobě zanechali krásnou a užitečnou památku, ale také ukázali, kolik se toho za ta léta naučili – od plánování projektu přes týmovou spolupráci až po praktické dovednosti.
Děkujeme vám, milí deváťáci, za tento skvělý dar! Přejeme vám hodně štěstí v další etapě vašeho života a vzdělávání. Budete nám chybět, ale víme, že jste skvěle připraveni na nové výzvy.
Na slavnostní předání a oslavu se můžete podívat ve fotogalerii.
A my ostatní? My si budeme užívat vaši lavičku a vzpomínat na vás s úsměvem!