KLUB PRO PŘEDŠKOLÁKY

11. 10. 2022

Budoucí žáky Planety pro školní rok 2023/2024 zveme do Klubu pro předškoláky, ve kterém se děti postupně seznámí s prostředím školy, s našimi průvodci prvního trojročí, s pomůckami a případně také se svými budoucími spolužáky. Dítě má možnost se připravit na školní docházku dle našeho Školního vzdělávacího programu včetně „Montessori přístupu“. Klub povedou paní učitelky/průvodkyně Gabriela Ptáčníková a Romana Menzelová.
Děti se budou setkávat v pondělí, případně ve středu, od 15:00 do 16:00 hod. ve třídě Slunce. Max. počet dětí v jedné skupině je 20 dětí. Pokud by se na středeční klub přihlásilo málo dětí, otevřeme pouze pondělní termín.

Začínáme 17. 10. (19. 10.) a poslední setkání proběhne 24. 4. (26. 4.).

Zájemce o přihlášení do Klubu předškoláků prosíme o vyplnění základních údajů v níže uvedeném FORMULÁŘI. V případě dotazů se prosím obracejte na tel.: 777 297 382.

ODKAZ NA VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE: https://forms.gle/weexga5pmZq1MLud9
Více informací o klubu předškoláku: https://www.skolaplaneta.cz/prijimani-deti/
Těšíme se na vaše děti. Vaše Planeta 🙂