Rozdávání vysvědčení a prázdniny můžou začít

1. 7. 2024

Hurá, prázdniny jsou tady!
Milí žáci, rodiče, kolegové a přátelé naší Montessori školy,
školní rok 2023/2024 je úspěšně za námi a před námi jsou dva měsíce zaslouženého odpočinku. Chtěli bychom poděkovat všem našim úžasným žákům za jejich píli, zvídavost a nadšení pro učení, které nás každý den inspirovaly.
Poslední školní den byl opět ve znamení předávání vysvědčení ve Faunapark Frýdek-Místek, jak to dětem a kolegům slušelo můžete vidět na fotografiích.
Našim dětem přejeme krásné a dobrodružné léto plné nových zážitků, objevů a radosti. Ať už budete cestovat, tábořit, nebo si jen tak užívat sluníčka doma, nezapomeňte, že i prázdniny jsou skvělou příležitostí k učení – tentokrát mimo školní lavice.
Užijte si čas s rodinou a přáteli, objevujte nová místa, čtěte zajímavé knihy, hrajte hry a hlavně – bavte se! Odpočiňte si a naberte síly na nový školní rok.
Přejeme vám všem bezpečné a radostné prázdniny. Těšíme se, až se v září opět setkáme v novém prostředí školy, plní energie a nových zážitků.
Krásné léto!