Rychlé zprávy ze Školy Planeta!

18. 11. 2020

Oběma stranám nám bylo smutno – pedagogům i dětem:-). Snažili jsme se překonat všechny nástrahy – výpadky internetu, změny kódů, nedostatek notebooků – a doufáme, že jsme se s tím popasovali v rámci možností dobře. Nabídli jsme dětem také online tvoření, hry a cvičení v odpoledním Dětském klubu a jsme rádi, že nabídka byla hojně využita.

Dnešním dnem jsme přivítali zpátky ve škole děti z našich dvou tříd Slunce a Měsíc. HURÁ! Pár školáků z 2.stupně ještě musí vydržet doma o screenů, ale připravujeme alespoň osobní konzultace. Na znovuotevření našich Planetárních školních bran se můžete podívat například dnes v 18.00 hod. v Událostech z regionu na ČT1.

Redaktor ČT ve třídě Slunce.

Redaktor České televize ve třídě Slunce.

Kameraman České televize natáčí děti první minuty ve škole.